הובלה מזגן

אם אתם צריכים שירות של הובלת מזגן, אתם יכולים להסתייע ב-2 גורמים שונים. מצד אחד, אפשר להסתייע בחברת הובלות מקצועית אשר מתפעלת הובלות מנוף. יחד עם זאת, אם אתם רוכשים את המזגן שלכם מחברה מקצוענית, אתם תקבלו גם שירות הובלה וגם שירות התקנה יחד עם המזגן.

צריכים שירותי הובלה מזגן הכוללים התקנת מיזוג אוויר? אם אתם מעוניינים לקבל את כל השירותים תחת קורת גג אחת, אתם יודעים בדיוק מה אתם עושים. בשורה התחתונה, זו ההתנהלות הצרכנית הכי נבונה ונכונה. וזה בדיוק מה שאנחנו ממליצים עליו – רכישת מזגן בחברת רן שירותי מיזוג אוויר, הובלת המזגן והתקנתו על ידי טכנאי מוסמך.

רגע לפני רכישת מזגן – מי מוביל אותו?

רגע לפני שאתם רוכשים מזגן באינטרנט או בחנות הפיזית, האם בדקתם שאתם מקבלים אחריות על המזגן? והאם בדקתם מה היא עלות התקנתו? טרם רכישת מזגן יהיה מומלץ לערוך את מחקר השוק הנדרש לכך. מחקר השוק המקדים יכלול למשל השוואת מחירים בין מזגנים. כמו כן, השוואת מחירים בין טכנאי מיזוג אוויר להתקנת מזגן.

אמנם יש באפשרותכם להסתייע בחברת הובלות, אבל ההמלצה היא לקבל את שירות הובלת המזגן מחברת המיזוג שלכם. ככה תוכלו לדעת שהמקצוענים מטפלים במיזוג שלכם והכול כשורה. לאחר שהמזגן מגיע אליכם הביתה, יהיה צורך גם להתקין אותו. שזה משהו שחברת ההובלות לא מבצעת. תפקידה של חברת ההובלות הוא להניח את המזגן אצלכם בבית.

התקנת מזגן כוללת הובלה מזגן?

כשאתם רוכשים מזגן בחברת רן שירותי מיזוג אוויר, ההובלה היא עלינו. אנחנו מובילים את המזגן אליכם, מתקינים אותו ומשמישים אותו טרם יציאה מביתכם. רק לאר שהכול עובד כשורה, הטכנאי המוסמך שלנו יעזוב את ביתכם.

כחלק מההמלצות שלנו אליכם, אנחנו ממליצים גם על השוואת מחירים בין מזגנים שונים. לאחר שאתם עורכים את השוואת המחירים, אנחנו נשמח שתעדכנו אותנו בהצעה הכי אטרקטיבית שקיבלתם. אנו נעשה הכול בכדי לנסות ולהשוות בין ההצעות כדי שתהיו מרוצים.

רן שירותי מיזוג אוויר התקנת מזגן הכוללת הובלה עם אחריות

חברת רן שירותי מיזוג אוויר מומחית בתחום התקנות מיזוג כבר שנים רבות, וכיום מספקת שירותי מיזוג למאות לקוחות קבועים ברחבי הארץ. לקוחותינו מקפידים להסתייע אך ורק בנו בשעת תקלה או בשעת התקנה. נשמח למנות אתכם בין לקוחותינו המרוצים גם כן, צרו עמנו קשר.