החלפת מנוע במזגן

הימצאותו של מזגן חשובה בכל דירה ובית אב בישראל, רק שלפעמים יש צורך גם לבצע תחזוקת מזגנים ותיקון מזגנים כדי להנות ממנו. בין סוגי התיקונים השונים, חברת רן שירותי מיזוג אוויר גם מחליפה מנועים במזגן. כמה עולה החלפת מנוע במזגן ומה יצריך ממכם התהליך? כמה זמן זה ייקח? הנה המידע.

ישנם סוגים שונים של תקלות במזגן, לרבות תקלות במנועים שיושבים ביחידה החיצונית של המזגנים. תקלות מסוימות עשויות להוביל את המזגן שלא לעבוד כלל, בעוד שתקלות אחרות עשויות לגרום למזגן לעבוד לסירוגין. אם צריך החלפת מנוע במזגן, כנראה שאתם מתמודדים עם מזגן שמתחיל לעבוד, אבל נעצר לאחר מספר דקות של עבודה. בואו נבין מה קורה במזגן כאשר יש צורך בהחלפת המנוע שלו. מדוע הוא מפסיק לעבוד לאחר שמפעילים אותו?

מה תפקידו של מנוע מזגן וכיצד ישפיע כשיתקלקל?

המנוע שיושב ביחידה החיצונית של המזגן אחראי על פעולתו של המאוורר. ותפקידו של המאוורר הוא פליטת אוויר קר וחם החוצה. כאשר יש צורך בשירות החלפת מנוע למזגן, זה אומר בעצם שהמאוורר מפסיק את פעולתו ההכרחית.

ברגע שהמאוורר אינו מצליח לפלוט אוויר קר וחם החוצה, בעצם המזגן מפסיק את פעולתו לחלוטין בכדי למנוע נזקים נרחבים יותר. חשוב לזכור, החלפת מנוע במזגן היא עבודה מורכבת ביותר. בכדי לבצע החלפות מנועים במזגנים בצורה נכונה ובטוחה, יש צורך להסתייע בשירות טכנאי מזגנים מוסמך בלבד.

טכנאי מזגנים מומלץ להחלפת מנוע מזגן עילי ומיני מרכזי

מתקן מזגנים יכול לסייע לכם בהחלפת מנוע במזגן, החלפת מדחס, מילוי גז, איתור ותיקון נזילות מים בצנרת מזגן ועוד. וכשאתם קוראים לשירותי הטכנאי שלכם, יהיה חשוב לבקש ממנו לאבחן את מקור התקלה בוודאות.

תוודאו שאכן צריך לבצע החלפת מנוע במזגן, תוודאו שלא מדובר בתקלה אחרת. החלפת מנוע למזגן עשויה לעלות לא מעט, בערך 1,150 ₪. יש לציין, החלפת מנועים במזגנים מיני מרכזיים בד"כ תעלה יותר. בין אם אתם צריכים החלפת מנוע במזגן מיני מרכזי או במזגן עילי, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

רן שירותי מיזוג אוויר בפריסה ארצית

רן שירותי מיזוג אוויר מספקים שירותי טכנאי מזגנים מוסמך, מתקין מזגנים, מתקן מזגנים ועוד. עם שנות ניסיון רבות בתחום וצוות מוסמך ואדיב, אנחנו נפתור את תקלת המזגן שלכם בעלויות האטרקטיביות ביותר בשוק. צרו עמנו קשר דרך האתר בכדי לקבל פרטים נוספים. אפשר גם באופן טלפוני.