החלפת קבל

תחזוקת מזגנים חייבת להתבצע אך ורק על ידי טכנאי מיזוג אוויר מוסמך. בין אם צריך שירות החלפת קבל במזגן, או כל תיקון מזגן אחר, הכנו עבורכם את המדריך הבא העוסק באיתור טכנאי מזגנים מומלץ. הנה כל מה שצריך לדעת, המידע הבא בשיתוף הצוות של רן שירותי מיזוג אוויר.

חברת רן שירותי מיזוג אוויר נמנית בין חברות המיזוג הוותיקות בארץ, דרכה ניתן לקבל גם את השירות של החלפת קבל במזגן. ישנם סוגי תיקונים שונים במזגנים, כאשר התיקונים בדרך כלל לא אמורים לעבור את הסכומים של מאות שקלים בודדים. אבל יחד עם זאת, לעיתים ישנם גם תיקונים יקרים יותר כמו החלפת מדחס למזגן. במקרים מסוימים, יהיה עדיף לרכוש מזגן חדש ולא לתקן בעלות גבוהה את המזגן הישן בבית. האם כדאי לבצע החלפת קבל? אולי בכלל להתקין מזגן חדש בעקבות קבל שהתקלקל? הנה כל המידע, נתחיל עם מחיר החלפת קבל במזגן.

כמה עולה החלפת קבל במזגן?

אם אתם צריכים החלפת קבל במזגן, אתם כנראה פועלים נכון מבחינה צרכנית ורוצים קודם לברר מחירים על השירות. אם כך, אנחנו שמחים לציין בפניכם כי החלפת קבל במזגן לא אמורה לעלות יותר מ-450 ₪ בממוצע.

יחד עם זאת גם חשוב להסתייג – תלוי באיזה סוג מזגן מדובר. לעיתים החלפת קבל במזגן יכולה גם לעלות יותר מ-450 ₪. למעשה, העלות של 450 ₪ מתייחסת בדרך כלל להחלפה של קבל מדחס או קבל מנוע מאוורר.

תיקון תקלות במזגנים רן שירותי מיזוג אוויר

לאחר שהבנו כמה עולה להחליף קבל למזגן, חשוב לדבר גם על סוגי תקלות אחרות במזגנים. לא פעם, אדם יכול לחשוב שהוא צריך החלפת קבל במזגן, בעוד שבפועל תיתכן תקלה אחרת במיזוג האוויר. למשל, החלפת חיישן טמפרטורה.

החלפת חיישן טמפרטורה לא אמורה לעלות לכם יותר מסכום של כ-500 ₪ בממוצע. יש לציין, המחיר הזה למעשה מתייחס להחלפה של חיישן אוויר חוזר. זאת, יחד עם חיישן של סוללה, או חיישן-מעבה במזגן העילי. אם אתם צריכים להחליף אחד מהחלקים שציינו כאן למעלה במזגן מיני מרכזי, העלות של תיקון במזגן מיני מרכזי עשויה להתייקר כ- 20% בממוצע.

טכנאי מזגנים מוסמך להחלפת קבל ותיקון מזגן

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בכדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית על החלפת קבל למזגן. אם יתברר כי יש צורך בתיקון תקלה מסוג אחר, אנו נספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית גם כן. חברת רן שירותי מיזוג אוויר עובדת שנים רבות בתחום תחזוקת, תיקון והתקנת מיזוג אוויר. אנו נשמח למנות אתכם בין לקוחותינו המרוצים והקבועים מזה שנים רבות.