התקנת מזגן

בין אם יש צורך בשירות התקנת מזגן מסוג כזה או אחר, על טכנאי המזגנים שלכם להיות מוסמך. מעבר לכך, תמיד גם יהיה חשוב לבצע מעין מחקר שוק מקדים למטרת השוואת מחירים בין מתקיני מזגנים. מה עוד לוקחים בחשבון לפני התקנת מיזוג אוויר? ריכזנו עבורכם את המדריך המלא להתקנת מזגנים.

בין אם אתם צריכים טכנאי מזגנים להתקנת מזגן מרכזי או מזגן חלון, יהיה עליכם להסתייע בחשמלאי מוסמך בלבד. או לחילופין, טכנאי מזגנים מורשה. ייתכן שחלק מהאנשים אינם מודעים לכך, אבל למעשה, החוק מחייב אתכם לבדוק את הסמכת טכנאי המזגנים שלכם. וככה גם רלוונטי לגבי הסמכת החשמלאי. מדוע החוק מחייב זאת, ומה עוד לוקחים בחשבון בעת הזמנת טכנאי מיזוג אוויר? הנה על הפרטים, המידע הובא אליכם בחסות צוות המומחים של רן שירותי מיזוג אוויר.

שירות התקנת מזגן וכל מה שצריך לדעת

כל עוד פלוני צריך שירותי התקנת מזגן, פלוני צריך לדעת מספר כללי ברזל בנוגע לסוג השירות הזה. למשל, תמיד יהיה עדיף להזמין את טכנאי המיזוג לפני שהקיץ מתחיל. לרוב, מחירי התקנות מיזוג ועלויות תיקון תקלות במזגן – יהיו גבוהים יותר בעונה העמוסה.

זה בעצם הכלל הראשון שלנו, קריאה לטכנאי מיזוג אוויר לפני העונה העמוסה. מעבר לכך, גם יהיה חשוב לוודא כי טכנאי מזגנים שזומן הינו טכנאי מוסמך. חשוב לדעת, אם בזמן התקנת מזגן חלילה מתרחש אסון, המשטרה תבדוק בין היתר את החוזה החתום אל מול איש המקצוע. אם יתברר לבסוף כי לא בדקתם את הסמכות איש המקצוע והעסקתם אותו למרות שהוא לא מוסמך, ייתכנו עונשים בחוק על כך. אם כך, טיפ ברזל הוא – בדיקת הסמכות טכנאי מזגנים.

מה עוד צריך לדעת על טכנאי המיזוג שלי?

מעבר לכך שיש צורך לבדוק כי הטכנאי הוא מוסמך, יש צורך לוודא גם מחירי התקנה ותיקון מיזוג. בסופו של דבר, אף אחד לא יהיה מעוניין לשלם עלויות מוגזמות על תיקון מזגנים או התקנת מיזוג אוויר. לנוחיותכם, האינטרנט ממש עמוס בכל מיני מחירונים מומלצים לצרכן.

תוכלו לאתר בקלות מחירון התקנת מזגנים, מחירון תיקון מיזוג אוויר, מחירון התקנת מזגן מיני מרכזי ועוד. כמו כן, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את כל המידע הנדרש לכם. חברת רן שירותי מיזוג אוויר מבצעת התקנת מזגנים בפריסה כמעט ארצית. כמו כן, אנו מתמחים בתיקון כל סוגי התקלות ובכל סוגי המזגנים.