מתקין מזגנים / מתקן מזגנים

טכנאי מזגנים  / מתקן מזגנים

הקיץ מתקרב וכולנו יודעים מה המשמעות של הקיץ הישראלי – הטמפרטורות מטפסות, הלחות עולה והזיעה ניגרת. הקיץ הישראלי יכול להיות כל כך חם עד אשר אינכם מסוגלים להירדם בלילה ללא מזגן. אם אין לכם מזגן בבית זהו הזמן להזמין מתקין מזגנים. התקנה של מזגן בביתכם תאפשר לכם ליהנות מאוויר קריר ונעים, בטמפרטורה שאתם תבחרו. כך תוכלו ליהנות מתחושה נעימה בתוך הבית (או המשרד), וכך תוכלו לישון בלילה מבלי להתמלא בזיעה.

מתי מזמינים מתקין מזגנים?

כאשר מגיע הקיץ ועולות הטמפרטורות, כולם נזכרים שהם רוצים מזגן וכולם מחפשים אחר מתקין מזגנים, או מתקן מזגנים כאשר יש להם תקלות עם המזגן. אבל לחכות לקיץ זוהי הטעות הכי גדולה שאתם יכולים לעשות. בקיץ כל מי שאין לו מזגן נזכר לחפש מתקין מזגנים, ואם משהו אינו תקין במזגן מתגלות התקלות בעת השימוש בקיץ. בשורה התחתונה בעונת הקיץ מתקיני המזגנים עמוסים בעבודה והדבר עלול לגרום לעיכובים. כמו כן לעתים, בשל הביקוש הרב, ישנן עליות מחירים של המזגנים. מתקין מזגנים מזמינים לפני הקיץ. אתם בהחלט יכולים לעשות זאת בימי החורף הקרים בהם אינכם חולמים אפילו להשתמש במזגן. בתקופה זו למתקן מזגנים/מתקין מזגנים אין הרבה עומס עבודה וניתן לתאם ביקור בזמן שנוח לכם  ולבצע את ההתקנה. וכך, תוך מספר חודשים, או שבועות, בהן הטמפרטורות יעלו, לכם כבר יהיה מזגן אשר יציל אתכם מעומס החום. עוד סיבה מדוע להזמין מתקין מזגנים בחורף היא המחירים הזולים. תקופת החורף היא תקופה די חלשה עבור משווקי המזגנים והמכירות נמוכות מאוד. מסיבה זו ישנו סיכוי להוזלות מחירים בתקופה זו – גם עבור הציוד וגם עבור ההתקנה.

טיפים לבחירת מתקין מזגנים

אם אתם זקוקים לשירותיו של מתקין מזגנים, או מתקן מזגנים, חשוב שאת העבודה יבצע מישהו מוסמך אשר יודע כיצד לבצע את ההתקנה או התיקון בצורה הנכונה. להלן כמה טיפים אשר יבטיחו את שביעות רצונכם:
  • העדיפו לעבוד עם מתקין מזגנים/מתקן מזגנים המומלץ על ידי החברה אשר משווקת את המזגנים. שום חברה לא תרצה לעבוד עם מי שלא הוסמך להתקין ולתת שירות למוצריה ולכן אתם יכולים לסמוך על המלצותיהם.
  • אם אתם מחפשים מתקן מזגנים, תוכלו להיעזר גם בחברים ומכרים על מנת לקבל המלצות על טכנאי מזגנים אמין ומוכר שאפשר לסמוך עליו לצורך ביצוע העבודה.
  • התקנת מזגן חדש דורשת בדרך כלל הכנת תשתיות חשמל, אלא אם כן זה נעשה בעת הבנייה בתוך הכנה להתקנת מזגן. לכן כאשר אתם מחפשים מתקין מזגנים אינכם יכולים להסתפק בטכנאי מזגנים, הוא צריך גם תעודת חשמלאי, או לחלופין להגיע יחדיו עם חשמלאי אשר יטפל בהיבט זה של התקנת המזגן.
  • וודאו שאתם מקבלים תעודת אחריות על עבודתו של מתקין המזגנים או מתקן מזגנים. כך תוכלו לישון בראש שקט ולדעת שיש לכם גב במידה וישנה בעיה אשר תתגלה בהמשך.