ייעוץ מזגנים

הקיץ מתקרב, אתם יודעים שבקרוב הטמפרטורות יתחילו לעלות והחום יהפוך לבלתי נסבל. בין אם מדובר בחדר השינה שלכם, או העסק שבניתם, ברור לכם שתצטרכו להתקין בו מזגן. לכאורה זה הדבר הכי פשוט בעולם, מפעילים את המזגן והוא מקרר את החודש. אך בפועל המצב קצת יותר מורכב ויש צורך בייעוץ מזגנים על מנת לבחור את המזגן ועל מנת לדעת היכן כדאי להתקינו.

ישנם סוגים שונים של מזגנים; ישנן אפשרויות שונות להתקנה וכו‘. איך תדעו איזה מזגן מתאים לגודל החלל שלכם, איך תדעו היכן להתקין את המזגן ובאיזה כדאי לכם לבחור, ייעוץ מזגנים מקצועי יעשה לכם סדר בכל הדברים הללו ויאפשר לכם לעשות את הבחירה הנכונה של המזגן לדירתכם או לבית העסק. אם לא תבחרו נכון את המזגן, אם ההתקנה לא תתבצע בצורה הנכונה, יתכן שעדיין תיהנו מעבודתו של המזגן – אך אין זה אומר שעשיתם את הבחירה הנכונה וההחלטות הנכונות. יתכן שבחרתם במזגן חזק מידי אשר אמנם מקרר את החדר, אך גורם לצריכת אנרגיה גדולה ומיותרת. ייעוץ מזגנים נועד בדיוק למנוע בעיות מסוג זה ועל מנת להבטיח לכם הנאה מהמוצר תוך כדי חיסכון ומקסום תועלת.

ייעוץ מזגנים מומלץ גם עבור מי שיש לו מזגנים ישנים. למשל אם יש לכם מזגן כבר למעלה מעשר שנים, יתכן שהוא אינו עושה את פעולתו כראוי. אולי הוא עדיין תקין ועובד טוב, אך יש לקחת בחשבון כי טכנולוגיות השתנו ומזגנים חדשים מציגים רמה גבוהה יותר של יעילות אנרגטית וגם פעולה שקטה יותר. לכן בהחלט יתכן כי כדאי לכם לפנות לייעוץ מזגנים על מנת לבדוק מהן האפשרויות העומדות בפניכם. יתכן כי כדאי להחליף את המזגן וליהנות ממזגן אשר יאפשר לכם להפחית את הוצאות האנרגיה.

התאמת המזגן למאפייני החלל

ייעוץ מזגנים הוא לא סתם המלצה על יצרן זה או אחר. ישנם סוגים שונים של מזגנים והם כוללים מזגני חלון, מזגנים מפוצלים, מזגנים עיליים, מזגנים רצפתיים ומזגנן מיני מרכזי. ייעוץ מזגנים צריך לבחון את מאפייני הבית/החדר על מנת להמליץ לכם על פתרון הקירור (וגם חימום) הטוב ביותר. המטרה היא שתוכלו להרגיש את הקור, אך גם לחסוך באנרגיה. ייעוץ מזגנים לוקח בחשבון גורמים שונים כנו נפח הבית. אין זה מספיק לבדוק את השטח, במידה והתקרות שלכם גבוהות במיוחד הדבר משפיע על נפח החלל ויש לקחת זאת בחשבון. בנוסף יש לבדוק את רמת הבידוד של החלל ומיקום החלונות. ייעוץ מזגנים אמור לעזור לכם לקבוע באיזה סוג של מזגן כדאי לבחור מבחינת מאפייניו והיכן כדאי להתקינו על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

ספקי המזגנים אשר מעניקים שירותי התקנה מעניקים גם שירותי ייעוץ מזגנים. חלקם מסתפקים בהמלצה כללית, מבלי לבקר בביתכם ומבלי להתרשם ממאפייניו… זהו לא בדיוק יעוץ מזגנים אידאלי; רצוי לעבוד עם חברה אשר שולחת יועץ לבדוק את הבית ולהגיש את המלצתו ללקוח.