מזגן לא מקרר

מזגן לא מקרר בעקבות סיבות שונות, לעיתים מדובר בתקלות שאפילו ניתן לסדר לבד בבית ללא סיוע מקצועי. אבל בכל מקרה, לא יהיה מומלץ לגשת לתיקון מכשירי חשמל ללא ידע מקדים או ידע מקצועי. צריכים טכנאי מזגנים מומלץ למזגן לא מקרר? הנה כל המידע בנושא.

מדינה חמה כמו שלנו מצריכה מיזוג אוויר תקין ויעיל, עדיף גם חסכוני. וכשמתקלקל מיזוג האוויר בבית, יהיה חשוב לתקן את התקלה בהקדם. זכרו, ככל שדוחים את תיקון התקלות במזגן, ככה בעצם מסתכנים בהתרחבות התקלה. לא פעם, תקלה לא מטופלת עשויה בקלות לגרור תקלות נוספות. צריכים טכנאי מזגן מוסמך לתיקון מזגן לא מקרר? בואו נתחיל עם הסיבות לכך שהמזגנים עשויים שלא לפלוט אוויר קר.

מדוע המזגן לא מקרר

אם שאלתם את עצמכם מדוע המזגן לא מקרר, ייתכן שהבעיה טמונה בפילטרים, במעברים של המזגן, בצנרת, במדחס, במנוע המזגן, במאווררים החיצוניים והפנימיים ועוד. בסופו של דבר, יכולות להיות סיבות רבות לכך שהמזגן לא יפלוט אוויר קר.

יהיה כדאי תמיד לבדוק את הדברים הבסיסיים, כמו למשל התכנות של השלט של המזגן. קודם כל יהיה עליכם לבדוק המזגן אכן נמצא על תוכנית קירור. במידה שכן, המשיכו לבדיקות הבאות. כאשר המזגן מנותק מהחשמל, נסו לשלוף בעדינות את הפילטרים של המזגן כדי לבדוק את האבק שהצטבר בהם.

פתרונות אפשריים למצב של מזגן לא מקרר

לא פעם, פילטרים סתומים במזגן יכולים להוביל למצב של קיפאון במזגן. הקיפאון, יחד עם השילוב של פילטרים סתומים, עשויים ליצור מצב של מזגן לא מקרר. יחד עם זאת, עשויות גם להיות תקלות חמורות יותר שמובילות למזגן שאינו פולט אוויר קר. למשל, בעיה במדחס של המזגן.

אם טכנאי מזגנים מוסמך גילה בעיה במדחס של המזגן שלכם, חשוב לשקול את צעדיכם בצורה נכונה. תיקון מדחס למזגן עשוי לעלות בין 2,000 ₪ ל-4,500 ₪ ומעלה. אם תיקון המדחס עולה על 40% מהערך והשווי של המזגן, כנראה שלא יהיה כדאי לתקן. במקרים אלו יהיה עדיף בד"כ לרכוש מזגן חדש.

רן שירותי מיזוג אוויר בפריסה ארצית

בין אם נראה לכם שהתקלה היא כתוצאה של סיבה זו או אחרת, חשוב לקבל אבחון מקדים על ידי טכנאי מזגנים מוסמך. חברת רן שירותי מיזוג אוויר מומחית בכל סוגי התקלות של מזגנים, מקררים, מכונות כביסה ועוד. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל את הצעת המחיר האטרקטיבית ביותר בשוק עבור תיקון מזגן שלא מקרר.