מזגן מוציא ריח רע

מזגן מוציא ריח רע בעיקר בגלל סיבות בקטריאליות. האזורים הפנימיים (וגם החיצוניים יותר) הם אזורים מושלמים עבור התפתחות של פטריות, עובש, בקטריות ושלל מזהמים. אם כך, מה הוא הפתרון עבור מזגנים שמוציאים ריחות רעים? הנה כל המידע.

אתם מפעילים את המזגן, הוא מקרר כמו שצריך והכול מעולה לכם. אבל יחד עם זאת שהמזגן עובד ללא תקלה, לפתע אתם מגלים כי הוא פולט ריחות רעים. בדרך כלל ריחות שמזכירים את הריח של עובש במקומות טחובים. אם אתם מצאתם את עצמכם בתרחיש בו מזגן מוציא ריח רע ממנו, כנראה שהגיע הזמן לנקות אותו. האם מבחוץ? אולי מבפנים? ואיך בדיוק? הנה כל המידע בחסות צוות רן שירותי מיזוג אוויר, נתחיל עם ניקיון חיצוני.

היכן מתפתחות בקטריות במזגן בד"כ?

רוב הסיכויים הם שהבקטריות מתפתחות בחלקים הפנימיים של המזגן, בתוך הצנרת, בין המעברים ועוד. יחד עם זאת, בחלק מהמקרים העובש עשוי להצטבר באזור של התריסים החיצוניים של המזגן. אם זו אכן הבעיה, יהיה לכם קל להבחין בהצטברות שחורה או אפורה שצריך לנקות ביעילות.

בדרך כלל, ההצטברות של בקטריות ופטריות מתקיימת דווקא בתוך החלקים הפנימיים של המזגן, איפה שהכי קשה לנקות. זאת, משום שהאזורים האלו חשוכים ולחים מאוד. אלו הם תנאים אופטימליים להצטברות עובש, בקטריות ופטריות.

ניקוי מקצועי של מזגן מריחות רעים

בכדי לנקות בצורה מקצועית את המזגן, בדרך כלל יהיה צורך בניקוי קיטור בלחץ גבוה. הקיטור יוזרם אל תוך מעברי המזגן ובתוך הצנרת, מה שיאפשר לנקות את הבקטריות המזהמות. אם עדיין מזגן מוציא ריח רע ממנו, כדאי לקרוא שוב לחברת המזגנים שתגיע ותסיים את העבודה.

לרוב, יהיה מומלץ לבצע מה שנקרא ניקוי עמוק למזגן. הניקוי העמוק מגיע עד החלקים הפנימיים ביותר של המזגן, מה שאמור להכחיד את הריחות הרעים לגמרי. אם לאחר שטיפת מזגן או ניקוי עמוק עדיין יש ריחות רעים, ניתן גם להזריק לתוך המזגן חומרי שונים שתפקידם הוא קטילת בקטריות.

רן שירותי מיזוג אוויר ושטיפת מזגנים מריח רע

בין אם אתם צריכים תיקון מזגן, שטיפת מזגן עמוקה, או מכירת מזגן, אנחנו מספקים שירותי מיזוג אוויר בפריסה ארצית. חברת רן שירותי מיזוג אוויר מספקת שירות ללקוחות פרטיים ועד חברות ענק וארגונים. אנו נשמח למנות אתכם בין לקוחותינו הרבים והקבועים מזה שנים.