מזגן מטפטף

מזגן מטפטף יכול לגרום לא רק להצפה בבית, אלא גם לסיכון משמעותי אם המזגן בקרבת ארונות חשמל ונקודות חשמל. ברגע שאתם מגלים מזגן מטפטף בבית, יהיה חשוב לאתר במדויק את מקור הנזילה ולתקנה בצורה מקצועית. טכנאי מזגנים מומלץ לתיקון מזגן מטפטף, הנה כל מה שצריך לדעת.

ישנן סיבות שונות אשר יכולות להוביל למזגן שמטפטף. בין אם הסיבה היא כזו או אחרת, חשוב קודם לאתר את מקור התקלה. לא פעם, כל מה שצריך לעשות זה פשוט ניקוי של הפילטרים. אם לאחר ניקוי הפילטרים של המזגן הוא עדיין מטפטף, בדרך כלל יהיה צורך להיכנס קצת יותר פנימה. עד כמה פנימה? עד היחידה הפנימית של המזגן, שם בדרך כלל מקור הבעיה כשהמזגן מטפטף.

סיבות לכך שהמזגן מטפטף – מה גורם לזה?

לא פעם, מחסור בגז יכול גם כן להוביל למצב של מזגן מטפטף. חשוב לציין, באפשרותו של טכנאי מזגנים למלא את הגז במזגן, אבל זהו בדרך כלל יהיה פלסטר זמני בלבד. במילים אחרות, צריך לברר מדוע בורח גז מהמזגן.

במקרים מסוימים ישנה גם דליפת גז מהמדחס של המזגן. אם טכנאי מזגנים מוסמך מגלה דליפת גז מהמדחס של המזגן, בדרך כלל ההמלצה תהיה החלפתו לאחד חדש. לרוב, יהיה מומלץ להחליף את המזגן אם עלו התיקון המשוערת תעלה על 40% משווי המזגן שלכם.

בריחת גז ממדחס המזגן יכולה להוביל את המזגן לטפטף

אם המדחס של המזגן בסדר גמור וגם הפילטרים נקיים, ייתכן שהמזגן מטפטף בעקבות תעלות ניקוז סתומות במזגן. במקרים אלו, בדרך כלל יהיה צורך לבצע ניקוי עמוק למזגן באמצעות קיטור ובאמצעות חומרים אחרים שפותחים את הסתימה בלחץ הזרקה גבוה.

סיבה נוספת למצב של מזגן מטפטף היא, סתימה בצינור הניקוז של המזגן. אם אתם צריכים פתיחת סתימה בצינור ניקוז של מזגן, חשוב לעשות זאת באמצעות סיוע טכנאי מזגנים מוסמך בלבד. כמו כן, ככב גם רלוונטי לגבי סתימה בסוללה שנמצאת ביחידה הפנימית של המזגן.

רן שירותי מיזוג אוויר בפריסה ארצית

בין אם אתם צריכים שירותי מיזוג אוויר מסוג כזה או אחר, אנחנו זמינים בפריסה ארצית. רן שירותי מיזוג אוויר עובדים שנים רבות בתחום תיקון מזגנים, התקנת מיזוג אוויר מיני מרכזי, מכירת מזגנים מכל הסוגים ועוד. אנחנו מזמינים אתכם להימנות בין לקוחותינו הקבועים מזה שנים, שאנחנו זוכים לשרת בכל עת של צורך.