מזגן מקצר

בכל פעם שאתם מפעילים את המזגן הוא פועל למספר דקות ואז קופץ החשמל? אם כן, אתם מתמודדים עם בעיה של מזגן מקצר. לתקלה הזאת ישנן מספר סיבות, חלקן יהיו זולות למדי לתיקון וחלקן יקרות יותר. בין אם צריך תיקון מזגן מסוג כזה או אחר, חשוב להסתייע בשירותו של טכנאי מזגנים מוסמך בלבד.

בין אם יש ברשותכם מזגן עילי או מזגן מיני מרכזי, אתם תהיו מעוניינים שהוא יעבוד ללא תקלות באופן רציף. במיוחד במדינה כה מאתגרת מבחינת אקלים כמו ישראל. הקיץ הוא חם והחורף יכול להיות קר למדי, כך שהמזגן תמיד צריך להיות תקין ומוכן לעונה המגיעה. בין התקלות השונות שיש במזגנים לעיתים, ישנה גם התקלה של מזגן מקצר. זה עשוי להיגרם כתוצאה מקבל מנוע תקול, מנוע מאוורר תקול, תקלה במדחס המזגן, תקלה בכרטיס סדר פאזה ועוד. כיצד תדעו מה מקור הבעיה שדל מזגן מקצר?

כיצד יודעים מה גורם למזגן לקצר?

כיצד יהיה ניתן לדעת בוודאות מה מקור הבעיה של מזגן מקצר? קודם כל, יש את שיטת האלימינציה. טכנאי מזגנים מוסמך יעבור על החלקים השונים של המזגן בכדי לנסות ולהבין מהו החלק התקול. חשוב לציין, ככל שהטכנאי יהיה מנוסה יותר, ככה הוא יבין מהר יותר מה מקור התקלה. בסופו של דבר, יהיו מספר מצומצם יחסית של חלקים שאותם הוא יצטרך לבדוק.

רגע לפני שאתם מסתייעים בשירותיו של טכנאי מזגנים מומלץ לתיקון מזגן מקצר, אנו ממליצים לקבל תוכנית עבודה מוגדרת מהטכנאי. יש לציין בחוזה ההתקשרות את סוג התקלה שיש לתקן, כמו כן את המחיר הנקבע לסוג העבודה והתיקון.

כמה עולה להחליף חלקי מזגן שונים?

כמו שאמרנו, ישנן סיבות שונות לכך שהמזגן מקצר. אם יש צורך בהחלפת קבל מנוע מאוורר, המחיר הממוצע יהיה כ-450 ₪. יש לציין, במזגן מיני מרכזי עלות החלפת קבל מנוע מאוורר בד"כ תהיה יקרה יותר. במידה שצריך בהחלפת קבל מדחס, המחיר יהיה לרוב זהה, כ-450 ₪ בממוצע.

במקרים מסוימים יהיה צורך להחליף כרטיס פיקוד, מה שעולה בממוצע כ-1,150 ₪. גם כאן, במזגן מיני מרכזי בדרך כלל עלות ההחלפה תהיה גבוהה יותר. מעבר לחלקים אלו, ישנם חלקים נוספים במזגן שעשויים להוביל לקצר חשמלי בעת הפעלה. טכנאי מזגנים מוסמך מטעם רן שירותי מיזוג אוויר, יוכל לספק לכם את מידע נוסף ואבחון של התקלה.

רן שירותי מיזוג אוויר תיקון מזגנים מכל הסוגים

בין אם אתם צריכים שירות של תיקון מזגנים או התקנת מזגנים, חברת רן שירותי מיזוג אוויר תשמח לספק לכם סיוע מקצועי ואדיב. חברתנו מתמחה בפתרונות תיקון והתקנת מערכות מיזוג אוויר בכל הארץ, לרבות תיקון מכונות כביסה, מקררים ועוד. תוכלו ליצור קשר עם רן שירותי מיזוג אוויר כאן באתר האינטרנט, ואפשרי גם האופן טלפוני. השאירו את פנייתכם באתר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.