מזגן עילי | מיני מרכזי

בין אם צריך התקנת מזגן עילי או התקנת מזגן מיני מרכזי, יש לערוך את מחקר השוק המתאים. מחקר השוק שלכם יכלול השוואת מחירים בין מזגנים, השוואת מחירים להתקנת מזגן וכל מה שבין לבין. אז הנה כמה טיפים ומידע שחשוב לקחת אתכם, מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי התקנה ואחריות בכל הארץ.

הקיץ הישראלי מאופיין בלחות גבוהה, במעלות חום שמתקרבות ל-40 ברוב חלקי הארץ ואף גבוה מכך. אין ספק, התברכנו במדינת בישראל בהרבה דברים טובים, כולל קיץ פנטסטי לבילוי בים ובחיק הטבע. יחד עם זאת, הקיץ גם מחייב התקנת מזגן עילי או התקנת מזגן מיני מרכזי. אם אתם מעוניינים להתקין מזגנים בבית או במשרד, הכנו עבורכם מדריך השוואת מחירים בין מזגנים והתקנת מזגן. המידע הבא בחסות צוות רן שירותי מיזוג אוויר – התקנת מזגנים בפריסה ארצית.

האם מספיקה לי התקנת מזגן עילי 1.5 כ"ס?

אם אתם מעוניינים בשירות התקנת מזגן עילי, קודם חשוב לדעת מה גודל החלל בו מותקן המזגן. למשל, מזגן עילי של 1.5 כ"ס יתאים לחדרים בינוניים בעיקר, עד כ-45 מ"ר בממוצע. חשוב לציין, בכל מבנה קיים בידוד מסוגים שונים.

בפועל, זה אומר שיהיו מבנים בגודל 45 מ"ר שיספיק להם מזגן עילי 1.5 כ"ס, והיו מבנים באותו גודל שיצריכו מזגן חזק יותר. למשל, חומר גלם העץ. מבנים מעץ מאופיינים בדרך כלל בבידוד פחות מוצלח מאשר בידוד של בטון.

כמה עולה התקנת מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי?

בין אם אתם צריכים התקנת מזגן עילי בחלל בגודל כזה או אחר, המחיר הממוצע הוא 800 ₪ להתקנה. חשוב גם לציין, עלות ההתקנה עשויה להיות גבוהה יותר במקרים בהם ההתקנה עצמה יותר מורכבת. אם אתם צריכים התקנת מזגן עילי 2 כ"ס ומעלה, עלות ההתקנה הממוצעת תהיה כ-1,000 ₪.

יחד עם מזגני עילי, במקרים רבים מומלץ להתקין מזגן מיני מרכזי. התקנת מזגן מיני מרכזי תמיד תהיה יקרה יותר מאשר התקנת מזגן עילי. ברוב המקרים, עלות התקנת מזגן מיני מרכזי תנוע בין 4,000 ₪ ל- 4,500 ₪ ומעלה.

רן שירותי מיזוג אוויר

לאחר שתערכו את השוואת המחירים בין סוגי המזגנים השונים, אנחנו נשמח לספק לכם שירות מקצועי במחיר תחרותי. חברת רן שירותי מיזוג אוויר משרתת נאמנות לקוחות פרטיים, חברות וארגונים שלמים. אנו שולחים אליכם אך ורק טכנאי מזגנים מוסמכים להתקנת מזגנים מכל הסוגים. כמו כן, אתם מוזמנים להגיש אלינו הצעות מחיר אטרקטיביות, ואנחנו נעשה מה שניתן בכדי לנסות ולהשוות הצעות. צרו עמנו קשר דרך אתר האינטרנט, אפשר גם דרך הטלפון.