מזגן שקט

ייתכן שאתם כאן כי המזגן כבר לא שקט כמו פעם. וייתכן שאתם מחפשים אחר רכישת מזגן שקט. בין אם כך או כך, הצוות של רן שירותי מיזוג אוויר הכינו עבורכם את המדריך הבא. הנה כל מה שצריך לדעת לגבי מזגנים שקטים, עלות התקנת מזגן שקטן וטיפים חשובים.

בעוד שחלק מהמזגנים הם מזגנים שקטים ונעימים, ישנם גם מזגנים רועשים יותר. נכון להיום, רוב החברות משתדלות לייצר מזגנים שקטים ככל הניתן. ואם אתם מחפשים אחר מזגן שקט למכירה או רכישה אונליין, הגעתם למקום הנכון. הנה המידע שכדאי לדעת לגבי התקנת מזגנים, טיפול במזגנים למטרת פעולה שקטה ועוד.

כמה עולה התקנת מזגן שקט?

לפני ששואלים כמה עולת התקנת מזגן שקט, צריך להגדיר איזה סוג מזגן אתם צריכים. בחברת רן שירותי מיזוג אוויר אנו מתמחים בהתאמת פתרונות מיזוג אוויר בתפירה אישית. ללא כל התחייבות, אנחנו נשלח אליכם נציג מטעמנו שיאבחן את הצרכים שלכם באופן הכי מדויק. אם נציגינו יבחינו כי מזגן עילי 1.5 כ"ס הוא מה שאתם צריכים, כך יותאם לכם המיזוג.

בסופו של דבר, לא בכל בית יש צורך בהתקנת מזגן מיני מרכזי שקט. אם מדובר בחלל יחסית קטן, בדרך כלל מזגן עילי 1.5 כ"ס יכול לעשות את העבודה. אמנם עלות התקנת מזגן משתנה ממקרה למקרה (תלוי במורכבות ההתקנה). אבל יחד עם זאת, ניתן לציין כי התקנת מזגן עילי 1.5 כ"ס תעלה בין 950 ₪ ל-1,150 ₪. חשוב לציין, מחיר זה עשוי להשתנות מהתקנה להתקנה.

מה לעשות אם המזגן כבר לא שקט כמו פעם?

אם רכשתם מזגן שהותקן בצורה מקצועית על ידי טכנאי מוסמך, הוא אמור לפעול בצורה שקטה. אבל לא פעם, חולפות השנים והמזגן הופך לרועש יותר. במקרים אלו, יהיה מומלץ לבדוק את חלקי הפלסטיק של המזגן, למשל הפילטרים.

אם חלקי הפלסטיק השונים של המזגן רופפים או שבורים וסדוקים, המזגן בד"כ ירעיש. כמו כן, אפשר לבצע בדיקה פנימית ועמוקה יותר. אבל חשוב להוציא את כבל החשמל מהשקע לפני שעושים זאת. וכלל אצבע נוסף, אם אין לכם הסמכה של טכנאי מזגנים מקצועי, אל תתעסקו עם המזגן. שימו לב, ישנם מתחי חשמל מאוד גבוהים במערכות מיזוג אוויר, זו סכנת נפשות.

רן שירותי מיזוג אוויר התקנת מזגן שקט

אם אתם צריכים טכנאי מיזוג אוויר מוסמך להתקנת מזגן שקט, חברת רן שירותי מיזוג אוויר זמינה לשרתכם באופן הכי מקצועי. אנחנו עוסקים במכירת מזגנים, התקנת מזגנים, תיקון מערכות מיזוג אוויר. תיקון מכונות כביסה, מקררים ועוד. צרו עמנו קשר דרך אתר האינטרנט וקבלו מחיר אטרקטיבי על התקנת מזגן שקט בבית או במשרד.