מכירת מזגן

בעוד שניתן לרכוש מזגן בסניפי בקמעונאות השונים בארץ, אפשרי לרכוש מזגן ממתקין המזגנים שלכם. טכנאי מזגנים שמספקת שירות מכירת מזגן, בדרך כלל גם יוזיל לכם במידה מסוימת את עלות ההתקנה. בואו נדבר על מחירי מזגנים, מחירי התקנות מזגן וכל מה שבין לבין.

במדינה כה מזרח-תיכונית כמו ישראל, בכל בית חשוב שתהיינה מערכת מיזוג תקינה וחסכונית. בעוד שחלק מהמזגנים צורכים יותר חשמל, חלקם האחר של המזגנים יהיו דווקא חסכוניים יותר. באפשרותכם להתקין מזגן עילי, מזגן מיני מרכזי ומרכזי, מזגן חלון סטנדרט ועוד. בין היתר, תוכלו אפילו לרכוש מזגנים ניידים שניתן באמצעותם למזג חללי חדרים שלמים.

כמה עולה להתקין מזגן בבית או במשרד?

כל עוד אתם צריכים שירות של רכישת מזגן או מכירת מזגן, אתם צריכים להכיר מחירי התקנת מזגנים. למשל, התקנת מזגן עילי 1.5 כ"ס. אם ברצונכם להתקין מזגן עילי עד 1.5 כ"ס, עלות ההתקנה הממוצעת תהיה כ-650 – 850 ₪ בממוצע.

אם ברצונכם להתקין מזגן חזק יותר מאשר 1.5 כ"ס, יש לכם את האפשרות להתקין מזגן של 2 כ"ס ומעלה. התקנת מזגן 2 כ"ס ומעלה תעלה לכם כ-800 – 1,150 ₪ בממוצע. בסופו של דבר, בתים גדולים בדרך כלל יצריכו התקנת מזגן מיני מרכזי.

כמה עולה התקנת מזגן מיני מרכזי?

מעוניינים בהתקנת מזגן מיני מרכזי? התקנת מזגנים מיני מרכזיים תמיד תהיה יקרה יותר, מאחר שהיא מורכבת משמעותית מהתקנת מזגנים אחרים. אם ברצונכם להתקין מזגן מיני מרכזי, עלות ההתקנה הממוצעת תהיה כ-4,500 ₪ בד"כ.

בין אם אתם מעוניינים בשירות של רכישת או מכירת מזגן, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מידע נוסף. חברת רן שירותי מיזוג אוויר מספקת את כלל השירותים תחת קורת גג אחת. אנחנו מספקים שירותי תיקון מזגנים, התקנת מזגנים, מכירת מזגנים ועוד.

המלצה מאת צוות המומחים של חברת רן שירותי מיזוג אוויר

תמיד יהיה כדאי לתקן או להתקין מזגנים לפני העונה החמה. בעונת הקיץ טכנאי מיזוג אוויר חווים עומס בעבודתם, מה שמקשה על איתור טכנאי מזגן מוסמך. אם אתם מגלים קשיים בתפקוד המזגן כיום, יהיה חשוב לטל בכך עוד לפני ימי הקיץ הראשונים.

וטיפ אחרון מאיתנו, תמיד להקפיד על רכישת מזגן ממשווק מורשה המספק לכם אחריות על המזגן וגם על ההתקנה עצמה. בחברת רן שירותי מיזוג אוויר תוכלו לרכוש מזגן עם אחריות ולקבל התקנת מיזוג אוויר עם אחריות גם כן.