ניקוי מזגן

ניקוי מזגן על ידי טכנאי מזגנים מומלץ בכל עונות השנה. בסופו של דבר, אין עונה אחת ויחידה שבמהלכה מומלץ לנקות את המזגן. כל עוד המזגן מצריך תחזוקה או תיקון, יהיה חשוב לקרוא לטכנאי ולא לדחות זאת. לא פעם, תקלה שלא מטופלת בזמן עשויה להוביל לתקלות נוספות בעקבותיה.

צריכים שירות של ניקוי מזגן על ידי טכנאי מיזוג אוויר מוסמך? אתם פועלים נכון, אל תתנו לאף טכנאי מיזוג אוויר חובבן לטפל במזגן שלכם. בסופו של דבר, יש בשוק טכנאי מיזוג אוויר מקצוענים ומקצוענים פחות. בכדי לאתר את הטכנאי המוסמך שלכם, יהיה מומלץ קודם לערוך מחקר שוק מסוים ולהכיר מחירים ממוצעים על שירותי מיזוג אוויר. בעזרת צוות מומחי מיזוג האוויר של חברת רן שירותי מיזוג אוויר, הכנו עבורכם כמה טיפים לקחת בחשבון.

מחירים לניקוי מזגן, כמה עולה לנקות מזגן?

קודם כל, חשוב להכיר מחירים לניקוי מזגן. מחיר ניקוי מזגנים נע בין טווחי מחירים של כ-350 ₪ – 650 ₪ ומעלה. הכול תלוי בסוג המזגן, במיקום ההתקנה שלו, בתקינות הכללית שלו ועוד. אם אתם צריכים לנקות את המזגן, חשוב לדעת שהמחיר שציינו כאן למעלה מתייחס לניקוי מזגנים של עד כ-3.5 כ"ס.

אם אתם צריכים ניקוי מזגן מיני מרכזי, העלות שציינו כאן למעלה יכולה גם להכפיל את עצמה. במקרים מסוימים, ניקוי מזגן מיני מרכזי יכול גם להגיע לסכום של כ-1,250 ₪ ומעלה. חשוב לקבל את הצעת המחיר מראש וטרם תחילת עבודת הטכנאי.

רגע לפני קריאה לשירות טכנאי מיזוג אוויר מוסמך

רגע לפני שאתם קוראים לשירותיו של טכנאי מיזוג אוויר מוסמך, ההמלצה היא לקבל חוות דעת מקצועית. מאחר שישנן תקלות מסוגים שונים במזגנים, חשוב לבדוק לפני הטיפול כי הניקוי הוא אכן מה שנדרש מהטכנאי. אם אפשרי, יהיה מומלץ לקבל חוות דעת מ-2 טכנאי מיזוג שונים.

בכל מקרה בו אתם צריכים ניקוי מזגן ותציקון תקלות במזגנים, או התקנת מזגן, מומלץ לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר. חברת רן שירותי מיזוג אוויר פועלת שנים רבות בתחום, עובדת בפריסה ארצית ונמנית בין החברות המומלצות בארץ. אנו מזמינים אתכם לקבל את כל המידע שלכם מאיתנו, ניתן לפנות אלינו דרך אתר האינטרנט ובאופן טלפוני גם כן.