עינית למזגן

התפקיד של העינית במזגן הוא לקבל את ההוראות מהשלט ולהעבירן לכרטיס הפיקוד האלקטרוני. כאשר עינית במזגן מתקלקלת, המזגן למעשה לא יפעל מכיוון שהעינית לא מצליחה לקבל הוראה מהשלט של המזגן. אם אתם צריכים החלפת עינית למזגן, קודם כל כדאי לנסות מספר פעולות פשוטות שאולי יפתרו את הבעיה.

חושבים שהגיע הזמן עבור החלפת עינית מזגן? רגע לפני שאתם קוראים לשירותו של טכנאי מזגנים מוסמך, אנחנו ממליצים לבצע בדיקה עצמית. לא פעם, אנחנו חושבים שהעינית של המזגן התקלקלה, אבל למעשה היא רק מלוכלכת. בכדי לבדוק זאת, פשוט קחו לידכם מגבון לח ונסו לנגב בעדינות את העינית. אם זה עזר, מעולה. אם לא, תעברו לבדיקה הבאה. בדיקת השלט.

האם בטוח שהעינית היא מה שהתקלקל במזגן?

לא בטוח שהעינית היא מה שתקול במזגן. במקרים רבים דווקא השלט יהיה אחראי על התקלה. קודם כל, יהיה כדאי לנסות להחליף את הסוללות בשלט. אם זה עדיין לא עובד, תוכלו לרכוש שלט אוניברסלי ולנסות לתפעל שוב את המזגן. שלטים אוניברסליים למזגנים בדרך כלל לא מאוד יקרים, ככה שזה שווה ניסיון.

אם השלט הוא לא הבעיה, ייתכן שבאמת אתם צריכים החלפת עינית למזגן. כדאי לדעת, המחיר הממוצע על החלפת עינית למזגן הוא כ- 450 ₪ ומעלה. יחד עם זאת, במקרים רבים עלות ההתקנה הזו עשויה להיות גבוהה יותר.

כיצד יודעים כמה עולה החלפת עינית למזגן?

קודם בודקים איזה סוג מזגן יש לכם, לאחר מכן בודקים איזו עינית אתם צריכים במזגן זה. אם יש צורך בהחלפת עינית של מזגן מיני מרכזי, ההחלפה לרוב תהיה יקרה יותר מעינית של מזגן עילי. בין אם אתם צריכים החלפת עינית או תיקון מזגנים מסוג אחר, אנחנו זמינים עבורכם בפריסה ארצית.

חברת רן שירותי מיזוג אוויר מספקת שירותי מיזוג אוויר ללקוחות בכל הארץ, החל מפרטיים ועד חברות ענק וארגונים. עם המון ניסיון ומוניטין מקצועי של שנים בתחום מיזוג אוויר, אנחנו נוכל לוודא עבורכם את מהות התקלה במזגן. במידה שלא צריך להחליף עינית, טכנאי מיזוג מסמך מטעמנו ידווח לכם על מקור התקלה.

האם כדאי להחליף עינית למזגן או לרכוש מזגן חדש?

ברוב רובם של המקרים, יהיה מומלץ להחליף עינית מכיוון שלא מדובר ברכיב אלקטרוני יקר במיוחד. כמו כן, ההתקנה של העינית בדרך כלל לא מאוד מורכבת. יחד עם זאת, אם מחיר התקנת העינית החדשה עולה על 50% מערך המזגן, יהיה כדאי לרכוש מזגן חדש. צרו עמנו קשר בכדי לקבל מחירים אטרקטיביים על מזגנים הכוללים התקנה עם אחריות.