פירוק מזגן

בחסות צוות המקצוענים של חברת רן שירותי מיזוג אוויר, ריכזנו עבורכם את המדריך לפירוק מזגן. רגע לפני קריאה של טכנאי מזגנים מומלץ, ההמלצה היא קודם כל לערוך מחקר שוק מקדים. מומלץ לשאול למשל: כמה עולה לפרק מזגן? האם יש מחירון פירוק מיזוג אוויר? הנה כל הפרטים.

במדינה כה חמה כמו ישראל, כמעט בכל בית יש צורך במזגן מיני מרכזי, או לפחות במזגן חלון סטנדרטי. בין אם אתם צריכים שירות של פירוק מזגן או תיקון מזגן, ריכזנו עבורכם את המדריך הבא. המדריך כולל מחירי פירוק מזגן, עלות תיקון מזגנים, סוגי תקלות נפוצות במזגנים ועוד. המידע בחסות צוות המומחים של רן שירותי מיזוג אוויר.

פירוק מזגן ע"י טכנאי מיזוג אוויר מוסמך – מה חשוב לדעת?

בימינו יש מחירים מקובלים על כל סוג שירות כמעט. בין אם אתם צריכים טכנאי מכונות כביסה, טכנאי מקררים או טכנאי מומלץ לפירוק מזגן, תוכלו לסקור בקלות מחירונים באינטרנט. תוכלו לסקור למשל, מחירון פירוק מזגן על ידי טכנאי מוסמך.

ובנקודה זו יהיה חשוב להדגיש את המסר הבא – תמיד תבדקו את הסמכות טכנאי המזגנים שלכם. למעשה, החוק אפילו מחייב אתכם את בדיקת הסמכת הטכנאי. אם חלילה מתרחש אסון בזמן פירוק מזגן, המשטרה תבדוק את הסמכת הטכנאי שעבד על הפירוק. אם יתברר שהוא אינו מוסמך ואתם לא בדקתם זאת מראש, החוק ייראה בכם אחראיים במידה מסוימת לאסון הנגרם.

כמה עולה לפרק מזגן בממוצע?

עד כאן בפן החוקי של הדברים. כעת, בואו נדבר על מחיר פירוק מזגן, כמה עולה לפרק מזגן? רגע לפני שעונים על כך, חשוב להבין שהמורכבות בפירוק המזגן היא רבה. אם התקנת מזגן עילי עד 1.5 כ"ס תעלה לכם כ-800 ₪ בממוצע, המחיר עבור פירוק מזגן מסוג זה יהיה דומה.

כמו כן, ניתן גם לבצע פירוקים של מזגנים מסוגים אחרים. התקנת מזגן של 2 כ"ס תעלה לכם בין 800 ₪ ל-1,150 ₪ בממוצע. פירוק של מזגן 2 כ"ס יעלה לכם בעלות דומה לזו של התקנתו. צריכים התקנת מזגן מיני מרכזי או פירוק מזגן מיני מרכזי? העלות הממוצעת על כך תהיה בין 2,500 ₪ ל-4,500 ₪ ומעלה.

רן שירותי אוויר פירוק מזגנים מכל הסוגים ובכל הארץ

כל עוד אתם צריכים טכנאי פירוק מזגנים מומלץ למזגן ביתי ומשרדי, אנחנו זמינים לספק לכם שירות מקצועי ע"י טכנאי מוסמך. רן שירותי מיזוג אוויר מספקים שירות טכנאי מיזוג בכל הארץ. עם ניסיון רב בתחום ולקוחות קבועים שזכינו לרכוש עם השנים, נשמח לשרת גם אתכם באופן המדויק ביותר.