שטיפת מיני מרכזי

כשמדברים על שטיפת מיני מרכזי, למעשה מדברים על שני דברים עיקריים. מצד אחד, אפשרי לשטוף חלק מהפילטרים של המזגן מדי פעם. מצד שני, ייתכן שגם הומלץ לכם לבצע שטיפת צנרת מזגן. כך או כך, רן שירותי מיזוג אוויר מספקים את כל פתרונות המיזוג תחת קורת גג אחת.

אם המזגן לאחרונה החל לפלוט ריחות רעים החוצה ממנו, ייתכן שמתפתחות שם בפנים שלל בקטריות שונות. הבקטריות, אם לא מכחידים אותן, רק הולכות וגדלות ומשגשגות. זאת, מאחר שהתנאים בתוך המזגן ובתוך הצנרת שלו הם אופטימליים עבור צמיחה של פטריות, עובש ובקטריות. ומיותר לציין, אבל בכל זאת נדגיש כי הימצאותן של בקטריות אלו היא אינה בריאה.

כיצד מבצעים שטיפת מזגן מכל הסוגים (כולל מיני מרכזי)

הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות, זה לנשום בקטריות ונבגים של עובש באוויר הבית, או המשרד. אם אתם חוששים שבמזגן ישנן בקטריות בעקבות ריח רע שנפלט ממנו, שטיפת מזגן היא הפתרון בשבילכם כנראה. שטיפת מזגן גם נקראת ניקוי עמוק למיזוג האוויר.

ניקוי עמוק למזגן נעשה באמצעות קיטור, באמצעות לחץ גבוה ובעזרת חומרים נוספים. החומרים האלו מוחדרים אל תוך המזגן לאחר שהפילטרים מפורקים, סוללת האיוד והמאיץ של המזגן. לאחר שחלקים אלו מפורקים מהמזגן, יהיה ניתן להחדיר קיטור וחומרים שמכחידים את הבקטריות והחיידקים במזגן.

ניקוי עמוק למזגן ושטיפה מבקטריות וחיידקים

בין אם אתם צריכים ניקוי מזגן, שטיפת מזגן או ניקוי עמוק למזגנים, אתם יכולים לפנות אלינו ולקבל שירות מקצועי ומדויק. חברת רן שירותי מיזוג אוויר עוסקת בתחום המיזוג שנים רבות, בקיאה בכל סוגי הבקטריות ותשמח להכחידן במיזוג שלכם.

אנחנו מספקים שירותי תיקון מזגנים, ניקוי מזגנים, התקנת מזגנים ומכירת מזגנים מכל הסוגים. עם המון ניסיון וידע מקצועי רב, הצוות שלנו יספק לכם גם אחריות על עבודת שטיפת המזגן. אם לאחר שטיפת המזגן הוא עדיין יפלוט ריחות רעים, הצוות שלנו יגיע בשנית ובשלישית בכדי לסיים את העבודה כמו שצריך.

רן שירותי מיזוג אוויר וניקוי מזגנים

אנחנו מזמינים אתכם לערוך השוואת מחירים בין טכנאי מזגנים מומלצים לשטיפת מזגן. עצה מאיתנו, אל תשלמו יותר מ-500 – 750 ₪ בממוצע על שטיפת מזגן. וכאן יש להסתייג, חשוב לציין כי שטיפת מזגן מיני מרכזי בדרך כלל תעלה יותר משטיפת מזגן רגיל.