שלט למזגן

כשם שייתכנו תקלות במזגנים וצורך בשירות טכנאי מיזוג מוסמך, לעיתים יש גם תקלות בשלט המזגן. יחד עם זאת, לא בטוח שתצטרכו לתקן את השלט. במקרים רבים יהיה ניתן לרכוש שלט אוניברסלי למזגנים. כך או כך, חברת רן שירותי מיזוג אוויר מספקת את כלל השירותים תחת אותה קורת גג.

כנראה שאין דבר יותר מתסכל מאשר מזגן שפועל בצורה תקינה, אבל השלט שלו מתקלקל. אתם מגיעים הביתה, רוצים להדליק אותו ומגלים שלט למזגן שאינו מגיב. במקרים מסוימים, מגיב חלקית. קודם כל, בודקים סוללות. היה והסוללות הן אינן הבעיה, אפשר להתקדם הלאה ולקרוא לשירות טכנאי מזגנים מוסמך. -בעוד שחלק מהמזגנים ניתנים לתפעול והפעלה גם דרך הצגים של המזגן, חלק מהמזגנים ניתנים לתפעול אך ורק באמצעות שלט.

האם אפשר להפעיל את המזגן גם ללא שלט מזגן?

אם יש לכם מזגן הכולל צג עם כפתורים עליו, תוכלו בינתיים להפעיל את המזגן דרך הצג. במידה שהמזגן שלכם אינו כולל צג כמו הנ"ל, ייתכן שתצטרכו לרכוש שלט חדש. בדרך כלל, לא משתלם להשקיע בתיקונים בשלט הישן.

לרוב, המחיר על תיקון שלט למזגן יהיה דומה למחיר של שלט אוניברסלי חדש. אם אין אפשרות להשתמש בשלט אוניברסלי על המזגן שלכם, אנחנו ממליצים ליצור קשר עם המשווק הרשמי של סוג המזגן שלכם. יחד עם זאת, תוכלו גם ליצור קשר עמנו ולקבל מענה מלא לכלל סוגי השלטים למזגנים.

החלפת שלט מזגן רכישת שלטים למזגנים

חברת רן שירותי מיזוג אוויר עוסקת שנים בתחום התקנת מזגנים, תיקון מיזוג אוויר, תיקון מכונות כביסה, מקררים ועוד. בכל מקרה בו אתם חווים תקלות וכשלים על שלט למזגן, אתם יכולים למצוא אצלנו מגוון שלטים לכלל סוגי המזגנים, כולל שלט אוניברסלי למזגן.

בין אם יש צורך בשירות תיקון שלט למזגן או החלפת שלט מזגן, ניתן ליצור עמנו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו. עבור מי שמעדיף לפנות טלפונית, אפשר לקבל מאיתנו הצעת מחיר גם בטלפון. עם השנים, זכינו לרכוש מאגר לקוחות קבועים אשר מקפידים להסתייע אך ורק בשירותינו. אנו נשמח לספק גם לכם מענה מקיף, הצעה אטרקטיבית ושירות אדיב ומקצועי.