תצוגת מזגן לא עובדת

אם תצוגת מזגן לא עובדת, ישנן כמה פעולות בסיסיות שאפשר לבצע בכדי לנסות לגרום לו להתאפס ולהציג מחדש. יחד עם זאת, במקרים מסוימים יהיה את הצורך בשירות של טכנאי מזגנים מוסמך. בעזרת צוות רן שירותי מיזוג אוויר, ריכזנו עבורכם כמה טיפים חשובים לבדיקת תצוגת מזגן שאינה מציגה.

הגעתם הביתה, כבר התפשטם מבגדיכם בחדר המדרגות בגלל החום, הדלקתם את המזגן והוא עובד. הכול בסדר. אמה-מה, מסתבר שהצג של המזגן החליט שחם לו מדי בשביל לעבוד. אם זה ככה, קודם כל ההמלצה היא לנתק את המזגן מהחשמל. לא פעם, מזגנים צריכים איפוס של כמה דקות מחוץ לחשמל בכדי לפעול כמו שצריך לאחר מכן. אם זה עדיין לא עבד והצג עוד בשביתה כוללת, כדאי לבדוק את השלט של המזגן. בואו נבין מדוע.

בדיקת שלט מזגן כאשר צג מזגן לא עובד

אולי לא רבים מודעים לאופציה הזו בשלטי מזגן, אבל בעיקרון יש פונקציה שמכבה את הצג של המזגן. מדוע? מכיוון שישנם אנשים אשר מתקשים להירדם בלילה כשהצג מאיר מעליהם. מפאת סיבה זו, ברוב השלטים של מזגנים ישנה האפשרות לכבות את הצב של המזגן.

אם כך, לאחר שניתקתם את כבל החשמל והחזרתם אותו (בשלב הראשון של הבדיקה), יש לבדוק כעת את השלט. תעברו על שלל הפונקציות שיש בשלט, לבסוף כנראה תיתקלו בכפתור שכתוב עליו "LIGHT". נסו ללחוץ עליו פעם-פעמיים. יש סיכוי סביר שהמזגן יחזור להציג.

תקלות אלקטרוניות בצג של מזגן

אם ניסיתם את הטיפים שהמלצנו לכם כאן למעלה ועדיין הצג אינו תקין, אנו ממליצים על קריאה לשירותו של טכנאי מזגנים מוסמך. שימו לב, לא כל טכנאי המזגנים מוסמכים לעבוד עם רכיבים אלקטרוניים. בין אם אתם צריכים טכנאי מיזוג למיני מרכזי או טכנאי למזגן עילי, תבדקו קודם שהוא מוסמך להתעסק עם מערכת החשמל והאלקטרוניקה של המזגן.

תיקון צג של מזגן

אם אתם צריכים תיקון צג מזגן, אנו נשמח לספק לכם מענה מקצועי וכולל. בחברת רן שירותי מיזוג אוויר תוכלו למצוא את כלל שירותי המיזוג תחת קורת גג אחת. אנו עובדים בפריסה ארצית ומספקים שירותי מיזוג אוויר לעשרות לקוחות קבועים ברחבי הארץ. צרו עמנו קשר דרך אתר האינטרנט או דרך הטלפון, ואנו נספק לכם הצעת מחיר קונקרטית לתיקון התקלה במזגן.