אודותינו

"אודות"

רן שירותי מיזוג אוויר, הנדסה ועבודות חשמל

רן שירותי מיזוג אוויר, פתרונות מיזוג והנדסה, היא חברה בעלת ניסיון מקצועי רב שנים בתחום עבודות החשמל והמיזוג. אנו עוסקים בכלל פתרונות מיזוג האוויר, כמו כן מספקים שירותי עבודות חשמל על ידי חשמלאים מוסמכים ומורשים בלבד.

עם ניסיון של למעלה מ-12 שנים בתחום פתרונות מיזוג האוויר, חברת רן שירותי מיזוג אוויר תספק לכם שירותים למגזר הפרטי, המוסדי והציבורי. אנו פועלים על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום, בדיוק כשם שאנו מקפידים על עבודה אל מול כל התקנים הרלוונטיים. תחומי הפעילויות שלנו כוללים שירותים החל מהתקנת מזגן פשוט ועד בניית חדרי קירור שלמים וענקיים לתעשיות השונות. כמו כן, אנו מספקים שירותי טכנאי מזגנים ומיזוג אוויר, התקנת מערכות מיזוג אוויר, תיקון מזגן מרכזי ומיני מרכזי, מילוי גז במזגן, איתור ותיקון דליפות גז ומים במזגנים, החלפת מדחסים, החלפת קבל במזגן, החלפת חיישני טמפרטורה ועוד. 

חברת רן שירותי מיזוג אוויר דוגלת בצרכנות בריאה וחכמה  

מאחר שאנו דוגלים בצרכנות נבונה ובתחרותיות בריאה בשוק, אנו מזמינים אתכם לעדכן אותנו בכל מקרה שבו קיבלתם הצעת מחיר אטרקטיבית משלנו. אנו נעשה את שביכולתנו בכדי לנסות ולהשוות מחירים. אבל יחד עם זאת חשוב לזכור, על שירות מקצועי ויסודי, לפעמים יהיה כדאי לשלם כמה שקלים יותר.

בכל מקרה שבו אינכם בטוחים בסוג התקלה אצלכם בבית או במשרד, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל ייעוץ מחשמלאי מוסמך ומורשה. אנו מובילים שירות אדיב ומקצועי, עם הקפדה על זריזות ומענה מהיר עד כמה שניתן לכל לקוח ולקוחה. הפעילות שלנו מתפרסת מנתניה-חדרה ועד גדרה, כולל אזור השפלה.

פתרונות מיזוג אוויר וחשיבה מחוץ לקופסה

אנו מתמחים בחשיבה מחוץ לקופסה ובפתרונות עבודות חשמל ומיזוג, ואנו נקפיד על עזיבת ביתכם רק כאשר התקלה מסודרת. לפני קבלת התשלום מהלקוח, אנו מוודאים כי הכול תקין ושהלקוחות שלנו מרוצים. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכדי להנות מהצעת מחיר אטרקטיבית, שירות מקצועי ויחס אדיב לכל לקוח ולקוחה.